Přeskočit na obsah

Konzultace v přírodě

Když jsem nevěděla kudy kam a život pro mě přestal mít šťávu, vzala jsem batoh na záda a vyrazila na pěší pouť do Santiaga 

Od té doby se pro mě chůze stala určitým druhem meditace. Snadný a přesto úžasný způsob jak zharmonizovat tělo a mysl. Když nevím kudy a kam, beru batoh na záda a vyrážím. Příroda a čerstvý vzduch pomáhá s  napojením na ten správný zdroj.

Inspirována svými pěšími poutěmi jsem se rozhodla něco z nich předat i ostatním. Ne každý má možnost nebo chuť prásknout s prací a vyrazit do neznáma, ale každý má možnost vyrazit na procházku. Pokud je navíc procházka mnohohodinová, tak nabízí střídání rozhovoru s přemýšlením nebo meditací v tichu. Vytváří odpojení z každodenního kolotoče a podporuje dostatečný odstupu, aby se dali věci vidět jinak. Z jiných úhlů

Při jednom z mých ranních běhů jsem uslyšela volání – „jdi, jdi. Jdi s lidmi ven“

Pro koho je to vhodné?

 • Pro každého kdo něco ve svém životě řeší, hledá a zasekl se. Točí se v kruhu. Připadá si jiný, nepochopený. 
 • Má sen. Má vizi, ale chybí odvaha jí realizovat. 
 • Nebo nemá vizi vůbec žádnou, ale potřebuje uspořádat myšlenky.  
 • Ztratil v životě smysl. 
 • Potřebuje změnu.
 •  Potřebuje podporu.
 •  Potřebuje „nakopnout“, aby se vydal tím správným směrem. 
 • Má malé sebevědomí. 
 • Je ovládán pocity, s kterými si neumí poradit. 
 • Něco mu brání v pohybu vpřed.
 • Má rád pohyb a přírodu.
 • Pro každého, kdo pátrá po příčinách a hledá řešení a kdo je ochoten měnit sám sebe.
 • Pro každého, koho to volá

Proč zrovna se mnou?

Celý život pracuji s lidmi a jak se měním já, mění se i mí klienti. Spoustu let jsem pracovala ve zdravotnictví jako ergoterapeut.  Poté, co jsem si prošla syndromem vyhoření. Věděla jsem, že už takhle nemůžu dál. Začala jsem cestovat a hledat. Příběhy z mých cest si můžete přečíst na mém blogu.

Do cesty mi vstoupilo také  mnoho terapeutů a učitelů od kterých jsem čerpala a inspirovala se. Psychologii lidí studuji a praktikuji v podstatě celý život i když z ní nemám žádný titul. Lidé se v mojí přítomnosti dokáží uvolnit a dovolit si být pravdiví. Vědí, že si přede  mnou nemusí na nic hrát. Mám velký dar empatie. Vhledů, které se vytříbily léty práce na sobě a mé intuici.  Díky tomu se spolu dokážeme dostat do velkých hloubek ve kterých přichází velká uvědomění. Nejvíce mě ovlivnili rodinné konstelace ve kterých právě absolvuji výcvik a poté Fen kineziologie, která pracuje se svalovým testem a podvědomým. Praktikuji jí více než dva roky.

Od té doby jsem se já i moji klienti hodně změnili. Nyní kráčíme ruku v ruce, kde se můj svět setkává s tím jejich a  mnohdy jsou si v něčem velice podobné. Tvoříme společně mozaiku příběhů ve kterém je má zodpovědnost být co nejčistčím průvodcem, abych dokázala vidět dál. A jejich silným záměrem něco změnit a pak se síly a svět spojí, aby nás v naší společné snaze podpořil.

Jak to probíhá?

Po vypnění formuláře vás budu kontaktovat a domluvíme se na čase a dni, který bude nám oběma vyhovovat. Domluvíme se také na variantě trasy, která vám bude vyhovovat.

Můžete mít oblíbené místo, na které ráda přijedu nebo vám sestavím trasu na míru dle vašich časových preferencí  a pak se sejdeme na konkrétní adrese. 

Konzultace probíhají celoročně pouze v případě deště ne. To by se nelíbilo nikomu z nás 🙂

 

Kolik to stojí

Konzultace 1,5 h  – 1 500Kč

Konzultace 3 h – 3 000Kč

Konzultace 6h – 4,500 Kč